Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Wierzchowo

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Informacja dotycząca preferencyjnego zakupu węgla przez mieszkańców gminy Wierzchowo

Wójt Gminy Wierzchowo informuje, że ze względu na zbyt małe zapotrzebowanie zgłoszone przez mieszkańców gminy na zakup preferencyjny węgla kamiennego, Gmina Wierzchowo nie mogła samodzielnie przystąpić do realizacji zadana sprzedaży tego paliwa (ilość zamawianego przez gminę węgla kamiennego zgodnie z ustalonymi zasadami nie może być mniejsza niż 25 ton).

W celu umożliwienia mieszkańcom skorzystania z preferencyjnego zakupu węgla kamiennego Gmina Wierzchowo porozumiała się z sąsiednią Gminą Złocieniec, która będzie realizowała to zadanie również na rzecz mieszkańców Gminy Wierzchowo.

Mieszkańcy Gminy Wierzchowo, którzy chcą skorzystać z preferencyjnego zakupu węgla kamiennego zobowiązani są do wystąpienia do Wójta Gminy Wierzchowo z wnioskiem o wydanie zaświadczenia potwierdzającego uprawnienie do zakupu węgla. Druk wniosku można pobrać w Urzędzie Gminy Wierzchowo pok. nr 13 i 15 oraz tutaj.

Po otrzymaniu zaświadczenia należy udać się do Urzędu Miejskiego w Złocieńcu w celu podpisania umowy na zakup węgla oraz dokonania płatności. Ze szczegółami zakupu węgla w Gminie Złocieniec można zapoznać się poniżej.

SZCZEGÓLY DOTYCZĄCE ZAKUPU WĘGLA W GMINIE ZŁOCIENIEC PRZEZ MIESZKAŃCÓW GMINY WIERZCHOWO


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Tomasz Suchoński

Data wytworzenia:
10 lis 2022

Osoba dodająca informacje

Tomasz Suchoński

Data publikacji:
10 lis 2022, godz. 11:10

Osoba aktualizująca informacje

Tomasz Suchoński

Data aktualizacji:
10 lis 2022, godz. 11:12